Monthly Archives: Březen 2013

Zprávy STK 17. a 18. kolo

 

Pár informací z jednotlivých soutěží :

V DM se v čele situace velmi vyrovnala. Borová doma prohrála jedno utkání, tohoto využila Linea Chrudim A dvěma domácími vítězstvími, Litomyšl získala venku 5 bodů za remízu a vítězství. O vítězi základní části rozhodne poslední kolo, kdy tyto týmy hrají vzájemná utkání.  Pro play out jsou prakticky jistí tři účastníci – Holice, Loko Pardubice a Sokol Chrudim – o posledním účastníkovi rozhodne závěrečné dvoukolo. Z play out bude s největší pravděpodobností sestupovat dvojice + jistý sestující Linea Chrudim C.

V KS A  suverenně vede Skuteč, o dalších účastnících play off rozhodne poslední kolo. Pro play out jsou prakticky jistí tři účastníci – Linea Chrudim D, Sokol Chrudim C a Dolní Ředice – o posledním účastníkovi rozhodne závěrečné dvoukolo. Z play out je vysoká pravděpodobnost sestupu dvou až tří týmů + jistý sestující Hlinsko B.

V KS B vede Česká Třebová, o pořadí na 3-7.místě rozhode poslední dvoukolo, kde mezi týmy je rozdíl 4 bodů. Jistým sestupujícím je Ústí nad Orlicí C, téměř jisté je i obsazení pro play out – Ústí nad Orlicí D, Řetová, Králíky a Vidlatá Seč.

Všechna utkání proběhla bez komplikací. Další řádné kolo se hraje až za tři týdny – v termínu 6. a 7.4. Důvodem tohoto posunu je tradiční velikonoční turnaj v Holicích, propozice budou uvedeny i na stránkach stpk.cz

Pokuty udělěné STK :

TTC Medovina Hlinsko B – 100 Kč – pozdní dodání zápisů

TJ Vidlatá Seč A – 100 Kč – opakované dodání zapisů v nesprávném formátu

TJ Sokol Řetová A – 100 Kč – opakované dodání zapisů v nesprávném formátu

 

Termíny Play Off a Play Out :

13.4. – 1.kolo(semifinále) – 1.zápas

20.4. – 1.kolo(semifinále) – 2.zápas

21.4. – 1.kolo(semifinále) – případný 3.zápas

27.4. – 2.kolo(finále) – 1.zápas

4.5.  – 2.kolo(finále) – 2.zápas

5.5.   – 2.kolo(finále) – případný 3.zápas

Případné změny termínů jsou možné po dohodě zůčastněných družstev. Rozhodčí pro tato utkání deleguje Komise rozhodčích KSST PK.

DM příští zápasy, výsledky a tabulka :

Další utkání v termínu 6.4. jsou uvedena na STISu – přímý odkaz

 

17 17. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim B TJ Jiskra Litomyšl A 9:9
17 17. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Slovan Moravská Třebová A 5:10
17 16. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim A TJ Lokomotiva Pardubice B 10:4
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Borová A TJ Tesla Pardubice A 7:10
17 16. 03. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B KST Linea Chrudim B 9:9
17 16. 03. 2013 09:00 US Steinerová Choceň C TJ Jiskra Holice B 10:2
18 17. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim C TJ Jiskra Litomyšl A 3:10
18 17. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim B TJ Slovan Moravská Třebová A 10:7
18 16. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim A TJ Tesla Pardubice A 10:5
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Borová A TJ Lokomotiva Pardubice B 10:8
18 16. 03. 2013 13:30 US Steinerová Choceň C KST Linea Chrudim B 10:6
18 16. 03. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Jiskra Holice B 10:7

 

1. TJ Sokol Borová A 20 16 2 2 0 192:119 54
2. KST Linea Chrudim A 20 16 2 2 0 184:115 54
3. TJ Jiskra Litomyšl A 18 15 1 2 0 170:90 49
4. KST Linea Chrudim B 20 8 7 5 0 168:142 43
5. TJ Tesla Pardubice A 20 7 6 7 0 160:162 40
6. US Steinerová Choceň C 20 8 2 10 0 156:164 38
7. TTC Ústí nad Orlicí B 20 7 4 9 0 152:161 38
8. TJ Slovan Moravská Třebová A 20 7 4 9 0 150:159 38
9. TJ Sokol Chrudim B 20 5 3 12 0 145:177 33
10. TJ Lokomotiva Pardubice B 20 5 2 13 0 130:173 32
11. TJ Jiskra Holice B 19 4 4 11 0 135:171 31
12. KST Linea Chrudim C 21 2 1 18 0 96:205 26

 

KS A příští zápasy, výsledky a tabulka :

Další utkání v termínu 6.4. a 7.4. jsou uvedena na STISu – přímý odkaz

 

17 16. 03. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice B TJ Sokol Dolní Ředice A 10:1
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice C TJ Tesla Pardubice C 5:10
17 16. 03. 2013 09:00 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Sokol Chrudim C 0:10
17 16. 03. 2013 09:00 TTC Skuteč A TJ Sokol Chrast A 10:5
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Trojovice A KST Linea Chrudim D 10:6
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TTC Medovinka Hlinsko C 3:10
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice C TJ Sokol Dolní Ředice A 10:0
18 27. 11. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice B TJ Tesla Pardubice C 10:8
18 16. 03. 2013 13:30 TTC Skuteč A TJ Sokol Chrudim C 10:2
18 16. 03. 2013 13:30 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Sokol Chrast A 0:10
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Jiskra Heřmanův Městec A KST Linea Chrudim D 10:3
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Trojovice A TTC Medovinka Hlinsko C 3:10

 

1. TTC Skuteč A 20 19 0 1 0 198:63 58
2. TJ Sokol Chrast A 20 13 4 3 0 185:126 50
3. TJ Tesla Pardubice C 20 13 2 5 0 181:128 48
4. TJ Tesla Pardubice B 20 11 5 4 0 173:120 47
5. TJ Trojovice A 20 11 4 5 0 172:149 46
6. TJ Lokomotiva Pardubice C 20 9 1 10 0 144:145 39
7. TJ Jiskra Heřmanův Městec A 20 8 2 10 0 150:163 38
8. TTC Medovinka Hlinsko C 20 8 1 11 0 141:154 37
9. TJ Sokol Chrudim C 20 6 2 12 0 130:159 34
10. KST Linea Chrudim D 20 4 2 14 0 113:183 30
11. TJ Sokol Dolní Ředice A 20 4 1 15 0 109:171 29
12. TTC Medovinka Hlinsko B 20 1 2 17 0 61:196 24

 

KS B příští zápasy, výsledky a tabulka :

Další utkání v termínu 7.4. jsou uvedena na STISu – přímý odkaz

17 16. 03. 2013 09:00 TJ Vidlatá Seč A TJ Svitavy A 5:10
17 16. 03. 2013 09:00 KST Vysoké Mýto A TJ Slovan Moravská Třebová B 9:9
17 16. 03. 2013 09:00 TTC Sedlec A TTC Ústí nad Orlicí C 10:4
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Jiskra Litomyšl B TJ Sokol Česká Třebová A 9:9
17 17. 03. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí D TJ Jiskra Králíky A 10:6
17 17. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Řetová A Orel Orlice A 5:10
18 16. 03. 2013 13:30 KST Vysoké Mýto A TJ Svitavy A 9:9
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Vidlatá Seč A TJ Slovan Moravská Třebová B 9:9
18 16. 03. 2013 13:30 TTC Sedlec A TJ Sokol Česká Třebová A 10:8
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Jiskra Litomyšl B TTC Ústí nad Orlicí C 10:5
18 17. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Řetová A TJ Jiskra Králíky A 10:6
18 17. 03. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí D Orel Orlice A 9:9

 

1. TJ Sokol Česká Třebová A 20 14 3 3 0 188:80 51
2. TTC Sedlec A 20 10 7 3 0 175:143 47
3. TJ Svitavy A 20 11 2 7 0 158:140 44
4. TJ Slovan Moravská Třebová B 20 9 4 7 0 163:155 42
5. Orel Orlice A 20 8 6 6 0 161:156 42
6. TJ Jiskra Litomyšl B 20 8 5 7 0 165:164 41
7. KST Vysoké Mýto A 20 6 8 6 0 164:160 40
8. TTC Ústí nad Orlicí D 21 7 2 12 0 141:179 37
9. TJ Sokol Řetová A 20 7 2 11 0 149:166 36
10. TJ Jiskra Králíky A 20 5 6 9 0 141:168 36
11. TJ Vidlatá Seč A 20 7 2 11 0 140:172 36
12. TTC Ústí nad Orlicí C 21 5 1 15 0 127:189 32

Neoprávněné starty hráčů v KS B

V minulém týdnu proběhla v souvislosti s neoprávněnými starty cizinců hrající soutěže v zahraničí i v ČR kontrola soupisek a registrací hráčů v krajských soutěžích. Kontrolou bylo zjištěno, že níže uvedení hráči startovali neoprávněně v KS B.

Zadorožny Bogdan –  Jiskra Králiky
Dubik Mateusz  – Jiskra Králiky

Z tohoto důvodu dochází ke kontumaci utkání těchto hráčů a následně i úpravě výsledků celého ukání.
Pokud po úpravě nebude mít vítězné družstvo 10 bodů, tento výsledek (např. 7:6) přesto zůstává konečný.

V KS B jsou upraveny výsledky 3 utkání:

1. TJ Jiskra Králíky A-Orel Orlice A     9:9 (původně 10:8)

10. TJ Jiskra Králíky A-TJ Vidlatá Seč A      7:6 (původně 10:3)

11. TJ Jiskra Králíky A-KST Vysoké Mýto A      6:9 (původně 10:5)

 

Upravené výsledky a tabulka jsou uvedeny na STISu.

 

Jan Volhejn                                  Josef Schejbal

STK KSST PK                                Vedoucí soutěží

26. Hodnocení soutěží

26.1 Každý oddíl je povinen vypracovat hodnocení soutěže podle soutěžního řádu a poslat jej dle instrukcí STK KSSTPK.
26.2 Hodnocení se posílá na tiskopise zaslaném všem oddílům a vyplněném ve všech rubrikách.
26.3 Bude-li hodnocení aktivity mládeže z hlediska Kml u některých oddílů/klubů/nedostatečné či neověřitelné, potom bude třeba písemně tuto aktivitu potvrdit příslušným VV RSST! V případě nepotvrzení daným VV RSST bude aktivita mládeže považována za nedostatečnou a následně pokutována.

Přeložení utkání KS B

Na základě žádosti KST Vysoké Mýto A o změnu termínu pro utkaní 21. a 22. kola z 6.4. na 7.4 pro níže uvedená utkání,
bylo STK rozhodnuto, že utkaní jsou přeložena na 7.4.2013, časy utkaní a místa utkání zůstavají zachovány.

Odůvodnění žádosti : objektivnost závěru soutěží vzhledem k tomu, že se ostatní zápasy KS B jsou hrány v neděli

Odůvodnění rozhodnutí : STK souhlasí s důvodem žádosti a souhlasí v zájmu regulernosti souteží s přesunem na 7.4.2013. Žádost byla podána a rozhodnuto bylo v termínu 3 týdny před uskutečněním utkání.

21. a 22.kolo

07. 04. 2013 09:00 KST Vysoké Mýto A  –  Orel Orlice A
07. 04. 2013 13:30  KST Vysoké Mýto A  – TJ Jiskra Králíky A
07. 04. 2013 09:00 TJ Vidlatá Seč A         – TJ Jiskra Králíky A
07. 04. 2013 13:30 TJ Vidlatá Seč A         – Orel Orlice A

Jan Volhejn
===========
STK KSST PK

Zprávy STK 15. a 16.kolo

Pár informací z jednotlivých soutěží :

V DM se v čele drží Borová. Zápasy Litomyšle byly odloženy z důvodu obsazenosti herny a budou se souhlasem STK odehrány v nejbliším možném termínu po dohodě oddílů.

V KS A  s přehledem vede Skuteč. Sokol Chrudim získal 5 bodů ze 2 domácích utkání.

V KS B vede Česká Třebová s náskokem 7 bodů, o pořadí na 2-4.místě rozhodnou poslední 4 kola.

Všechna utkání proběhla bez komplikací. Další řádné kolo se hraje v termínu 16. a 17.3.

Podnět řešený STK :

Dne 22.2. byl podán STK podnět ze strany družstva US Steinerová Choceň C ohledně změny pravidla k určení pořadí družstev na 8.-11.místě.

Aktuální pravidlo dle daného systému soutěží je uvedeno zde. Při zachování tohoto bodu systému soutěží a případném sestupu 3 družstev z ligových soutěží, toto znamená, že dva nejhůře umistěné týmy v „minitabulce“ nemají šanci na záchranu.

Podnět byl projednán a bylo rozhoduto, že v probíhající sezóně nelze toto pravidlo měnit a soutěžní řád bude dodržen. Po ukončení soutěží budou všechny oddíly požádány, aby se  vyjádřily k systému určování pořadí (nadstavbové části) pro následující období.

Termíny Play Off a Play Out :

13.4. – 1.kolo(semifinále) – 1.zápas

20.4. – 1.kolo(semifinále) – 2.zápas

21.4. – 1.kolo(semifinále) – případný 3.zápas

27.4. – 2.kolo(finále) – 1.zápas

4.5.  – 2.kolo(finále) – 2.zápas

5.5.   – 2.kolo(finále) – případný 3.zápas

Případné změny termínů jsou možné po dohodě zůčastněných družstev. Rozhodčí pro tato utkání deleguje Komise rozhodčích KSST PK.

DM příští zápasy, výsledky a tabulka :

17 17. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim B TJ Jiskra Litomyšl A
17 17. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Slovan Moravská Třebová A
17 16. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim A TJ Lokomotiva Pardubice B
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Borová A TJ Tesla Pardubice A
17 16. 03. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B KST Linea Chrudim B
17 16. 03. 2013 09:00 US Steinerová Choceň C TJ Jiskra Holice B
18 17. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim C TJ Jiskra Litomyšl A
18 17. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim B TJ Slovan Moravská Třebová A
18 16. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim A TJ Tesla Pardubice A
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Borová A TJ Lokomotiva Pardubice B
18 16. 03. 2013 13:30 US Steinerová Choceň C KST Linea Chrudim B
18 16. 03. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Jiskra Holice B

 

15 02. 03. 2013 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A KST Linea Chrudim B
odlozeno
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Jiskra Holice B 10:7
15 02. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim A TTC Ústí nad Orlicí B 10:5
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Borová A US Steinerová Choceň C 10:6
15 03. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim B TJ Lokomotiva Pardubice B 7:10
15 03. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Tesla Pardubice A 8:10
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová A KST Linea Chrudim B 10:5
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Jiskra Holice B
odlozeno
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Borová A TTC Ústí nad Orlicí B 9:9
16 02. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim A US Steinerová Choceň C 10:5
16 03. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim C TJ Lokomotiva Pardubice B 10:8
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim B TJ Tesla Pardubice A 9:9

 

1. TJ Sokol Borová A 18 15 2 1 0 175:101 50
2. KST Linea Chrudim A 18 14 2 2 0 164:106 48
3. TJ Jiskra Litomyšl A 16 14 0 2 0 151:78 44
4. KST Linea Chrudim B 18 8 6 4 0 153:123 40
5. TJ Tesla Pardubice A 18 6 6 6 0 145:145 36
6. TJ Slovan Moravská Třebová A 18 6 4 8 0 133:144 34
7. TTC Ústí nad Orlicí B 18 6 3 9 0 133:145 33
8. US Steinerová Choceň C 18 6 2 10 0 136:156 32
9. TJ Lokomotiva Pardubice B 18 5 2 11 0 118:153 30
10. TJ Jiskra Holice B 17 4 4 9 0 126:151 29
11. TJ Sokol Chrudim B 18 4 2 12 0 126:161 28
12. KST Linea Chrudim C 19 2 1 16 0 88:185 24

 

KS A příští zápasy, výsledky a tabulka :

17 16. 03. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice B TJ Sokol Dolní Ředice A
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice C TJ Tesla Pardubice C
17 16. 03. 2013 09:00 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Sokol Chrudim C
17 16. 03. 2013 09:00 TTC Skuteč A TJ Sokol Chrast A
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Trojovice A KST Linea Chrudim D
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TTC Medovinka Hlinsko C
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice C TJ Sokol Dolní Ředice A
18 27. 11. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice B TJ Tesla Pardubice C
18 16. 03. 2013 13:30 TTC Skuteč A TJ Sokol Chrudim C
18 16. 03. 2013 13:30 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Sokol Chrast A
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Jiskra Heřmanův Městec A KST Linea Chrudim D
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Trojovice A TTC Medovinka Hlinsko C

 

15 03. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Dolní Ředice A KST Linea Chrudim D 6:10
15 03. 03. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice C TTC Medovinka Hlinsko C 10:7
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim C TJ Trojovice A 9:9
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrast A TJ Jiskra Heřmanův Městec A 9:9
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice B TTC Medovinka Hlinsko B 10:0
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice C TTC Skuteč A 5:10
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice C KST Linea Chrudim D 10:3
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Dolní Ředice A TTC Medovinka Hlinsko C 3:10
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrast A TJ Trojovice A 9:9
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim C TJ Jiskra Heřmanův Městec A 10:2
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice C TTC Medovinka Hlinsko B 10:0
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice B TTC Skuteč A 2:10

 

1. TTC Skuteč A 18 17 0 1 0 178:56 52
2. TJ Sokol Chrast A 18 12 4 2 0 170:116 46
3. TJ Tesla Pardubice C 18 12 2 4 0 163:113 44
4. TJ Trojovice A 18 10 4 4 0 159:133 42
5. TJ Tesla Pardubice B 18 9 5 4 0 153:111 41
6. TJ Lokomotiva Pardubice C 18 8 1 9 0 129:135 35
7. TJ Jiskra Heřmanův Městec A 18 7 2 9 0 137:150 34
8. TTC Medovinka Hlinsko C 18 6 1 11 0 121:148 31
9. TJ Sokol Chrudim C 18 5 2 11 0 118:149 30
10. KST Linea Chrudim D 18 4 2 12 0 104:163 28
11. TJ Sokol Dolní Ředice A 18 4 1 13 0 108:151 27
12. TTC Medovinka Hlinsko B 18 1 2 15 0 61:176 22

KS B příští zápasy, výsledky a tabulka :

17 16. 03. 2013 09:00 TJ Vidlatá Seč A TJ Svitavy A
17 16. 03. 2013 09:00 KST Vysoké Mýto A TJ Slovan Moravská Třebová B
17 16. 03. 2013 09:00 TTC Sedlec A TTC Ústí nad Orlicí C
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Jiskra Litomyšl B TJ Sokol Česká Třebová A
17 17. 03. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí D TJ Jiskra Králíky A
17 17. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Řetová A Orel Orlice A
18 16. 03. 2013 13:30 KST Vysoké Mýto A TJ Svitavy A
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Vidlatá Seč A TJ Slovan Moravská Třebová B
18 16. 03. 2013 13:30 TTC Sedlec A TJ Sokol Česká Třebová A
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Jiskra Litomyšl B TTC Ústí nad Orlicí C
18 17. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Řetová A TJ Jiskra Králíky A
18 17. 03. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí D Orel Orlice A

 

15 03. 03. 2013 09:00 TJ Svitavy A TJ Jiskra Králíky A 10:0
15 03. 03. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová B Orel Orlice A 9:9
15 02. 03. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí D TTC Sedlec A 10:7
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Řetová A TJ Jiskra Litomyšl B 8:10
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Vidlatá Seč A TTC Ústí nad Orlicí C 10:3
15 02. 03. 2013 09:00 KST Vysoké Mýto A TJ Sokol Česká Třebová A 9:9
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová B TJ Jiskra Králíky A 9:9
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Svitavy A Orel Orlice A 7:10
16 02. 03. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí D TJ Jiskra Litomyšl B 4:10
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Řetová A TTC Sedlec A 9:9
16 02. 03. 2013 13:30 KST Vysoké Mýto A TTC Ústí nad Orlicí C 10:5
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Vidlatá Seč A TJ Sokol Česká Třebová A 3:10

 

1. TJ Sokol Česká Třebová A 18 14 2 2 0 171:61 48
2. TTC Sedlec A 18 8 7 3 0 155:131 41
3. TJ Svitavy A 18 10 1 7 0 139:126 39
4. TJ Slovan Moravská Třebová B 18 9 2 7 0 145:137 38
5. TJ Jiskra Králíky A 18 7 5 6 0 137:140 37
6. TJ Jiskra Litomyšl B 18 7 4 7 0 146:150 36
7. Orel Orlice A 18 7 4 7 0 141:143 36
8. KST Vysoké Mýto A 18 5 6 7 0 142:146 34
9. TJ Vidlatá Seč A 18 7 1 10 0 123:156 33
10. TJ Sokol Řetová A 18 6 2 10 0 134:150 32
11. TTC Ústí nad Orlicí D 19 6 1 12 0 122:164 32
12. TTC Ústí nad Orlicí C 19 5 1 13 0 118:169 30

 

Termíny Play Off a Play Out – 2012/13

Termíny Play Off a Play Out :

13.4. – 1.kolo(semifinále) – 1.zápas

20.4. – 1.kolo(semifinále) – 2.zápas

21.4. – 1.kolo(semifinále) – případný 3.zápas

27.4. – 2.kolo(finále) – 1.zápas

4.5.  – 2.kolo(finále) – 2.zápas

5.5.   – 2.kolo(finále) – případný 3.zápas

Případné změny termínů jsou možné po dohodě zůčastněných družstev. Rozhodčí pro tato utkání deleguje Komise rozhodčích KSST PK.