Monthly Archives: Srpen 2012

Los Krajský přebor B Muži 2012/13

Krajský přebor B
1 12. 10. 2012 18:00 TTC Sedlec A TJ Jiskra Litomyšl B
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Jiskra Králíky A Orel Orlice A
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Řetová A TTC Ústí nad Orlicí D
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Česká Třebová A TTC Ústí nad Orlicí C
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Vidlatá Seč A KST Vysoké Mýto A
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Svitavy A TJ Slovan Moravská Třebová B
2 27. 10. 2012 09:00 TTC Ústí nad Orlicí C TJ Svitavy A
2 27. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Česká Třebová A TJ Slovan Moravská Třebová B
2 27. 10. 2012 09:00 TJ Vidlatá Seč A TTC Ústí nad Orlicí D
2 27. 10. 2012 09:00 KST Vysoké Mýto A TJ Sokol Řetová A
2 28. 10. 2012 09:00 TTC Sedlec A TJ Jiskra Králíky A
2 28. 10. 2012 09:00 TJ Jiskra Litomyšl B Orel Orlice A
3 27. 10. 2012 13:30 TJ Sokol Česká Třebová A TJ Svitavy A
3 27. 10. 2012 13:30 TTC Ústí nad Orlicí C TJ Slovan Moravská Třebová B
3 27. 10. 2012 13:30 TJ Vidlatá Seč A TJ Sokol Řetová A
3 27. 10. 2012 13:30 KST Vysoké Mýto A TTC Ústí nad Orlicí D
3 28. 10. 2012 13:30 TTC Sedlec A Orel Orlice A
3 28. 10. 2012 13:30 TJ Jiskra Litomyšl B TJ Jiskra Králíky A
4 10. 11. 2012 09:00 TJ Jiskra Králíky A TJ Svitavy A
4 10. 11. 2012 09:00 Orel Orlice A TJ Slovan Moravská Třebová B
4 11. 11. 2012 09:00 TTC Sedlec A TTC Ústí nad Orlicí D
4 11. 11. 2012 09:00 TJ Jiskra Litomyšl B TJ Sokol Řetová A
4 11. 11. 2012 09:00 TTC Ústí nad Orlicí C TJ Vidlatá Seč A
4 11. 11. 2012 09:00 TJ Sokol Česká Třebová A KST Vysoké Mýto A
5 10. 11. 2012 13:30 TJ Jiskra Králíky A TJ Slovan Moravská Třebová B
5 10. 11. 2012 13:30 Orel Orlice A TJ Svitavy A
5 11. 11. 2012 13:30 TJ Jiskra Litomyšl B TTC Ústí nad Orlicí D
5 11. 11. 2012 13:30 TTC Sedlec A TJ Sokol Řetová A
5 11. 11. 2012 13:30 TTC Ústí nad Orlicí C KST Vysoké Mýto A
5 11. 11. 2012 13:30 TJ Sokol Česká Třebová A TJ Vidlatá Seč A
6 25. 11. 2012 09:00 TJ Svitavy A TJ Vidlatá Seč A
6 25. 11. 2012 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová B KST Vysoké Mýto A
6 25. 11. 2012 09:00 TTC Ústí nad Orlicí C TTC Sedlec A
6 25. 11. 2012 09:00 TJ Sokol Česká Třebová A TJ Jiskra Litomyšl B
6 24. 11. 2012 09:00 TJ Jiskra Králíky A TTC Ústí nad Orlicí D
6 24. 11. 2012 09:00 Orel Orlice A TJ Sokol Řetová A
7 25. 11. 2012 13:30 TJ Svitavy A KST Vysoké Mýto A
7 25. 11. 2012 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová B TJ Vidlatá Seč A
7 25. 11. 2012 13:30 TJ Sokol Česká Třebová A TTC Sedlec A
7 25. 11. 2012 13:30 TTC Ústí nad Orlicí C TJ Jiskra Litomyšl B
7 24. 11. 2012 13:30 TJ Jiskra Králíky A TJ Sokol Řetová A
7 24. 11. 2012 13:30 Orel Orlice A TTC Ústí nad Orlicí D
8 08. 12. 2012 09:00 TJ Svitavy A TTC Ústí nad Orlicí D
8 08. 12. 2012 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová B TJ Sokol Řetová A
8 09. 12. 2012 09:00 TTC Ústí nad Orlicí C TJ Jiskra Králíky A
8 09. 12. 2012 09:00 TJ Sokol Česká Třebová A Orel Orlice A
8 08. 12. 2012 09:00 TTC Sedlec A TJ Vidlatá Seč A
8 08. 12. 2012 09:00 TJ Jiskra Litomyšl B KST Vysoké Mýto A
9 08. 12. 2012 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová B TTC Ústí nad Orlicí D
9 08. 12. 2012 13:30 TJ Svitavy A TJ Sokol Řetová A
9 09. 12. 2012 13:30 TTC Ústí nad Orlicí C Orel Orlice A
9 09. 12. 2012 13:30 TJ Sokol Česká Třebová A TJ Jiskra Králíky A
9 08. 12. 2012 13:30 TJ Jiskra Litomyšl B TJ Vidlatá Seč A
9 08. 12. 2012 13:30 TTC Sedlec A KST Vysoké Mýto A
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Svitavy A TTC Sedlec A
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová B TJ Jiskra Litomyšl B
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Jiskra Králíky A TJ Vidlatá Seč A
10 05. 01. 2013 09:00 Orel Orlice A KST Vysoké Mýto A
10 05. 01. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí D TTC Ústí nad Orlicí C
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Sokol Řetová A TJ Sokol Česká Třebová A
11 05. 01. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová B TTC Sedlec A
11 05. 01. 2013 13:30 TJ Svitavy A TJ Jiskra Litomyšl B
11 05. 01. 2013 13:30 TJ Jiskra Králíky A KST Vysoké Mýto A
11 05. 01. 2013 13:30 Orel Orlice A TJ Vidlatá Seč A
11 05. 01. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí D TJ Sokol Česká Třebová A
11 05. 01. 2013 13:30 TJ Sokol Řetová A TTC Ústí nad Orlicí C
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Jiskra Litomyšl B TTC Sedlec A
12 19. 01. 2013 09:00 Orel Orlice A TJ Jiskra Králíky A
12 19. 01. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí D TJ Sokol Řetová A
12 19. 01. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí C TJ Sokol Česká Třebová A
12 19. 01. 2013 09:00 KST Vysoké Mýto A TJ Vidlatá Seč A
12 19. 01. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová B TJ Svitavy A
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Svitavy A TTC Ústí nad Orlicí C
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová B TJ Sokol Česká Třebová A
13 17. 02. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí D TJ Vidlatá Seč A
13 17. 02. 2013 09:00 TJ Sokol Řetová A KST Vysoké Mýto A
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Jiskra Králíky A TTC Sedlec A
13 16. 02. 2013 09:00 Orel Orlice A TJ Jiskra Litomyšl B
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Svitavy A TJ Sokol Česká Třebová A
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová B TTC Ústí nad Orlicí C
14 17. 02. 2013 13:30 TJ Sokol Řetová A TJ Vidlatá Seč A
14 17. 02. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí D KST Vysoké Mýto A
14 16. 02. 2013 13:30 Orel Orlice A TTC Sedlec A
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Jiskra Králíky A TJ Jiskra Litomyšl B
15 03. 03. 2013 09:00 TJ Svitavy A TJ Jiskra Králíky A
15 03. 03. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová B Orel Orlice A
15 02. 03. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí D TTC Sedlec A
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Řetová A TJ Jiskra Litomyšl B
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Vidlatá Seč A TTC Ústí nad Orlicí C
15 02. 03. 2013 09:00 KST Vysoké Mýto A TJ Sokol Česká Třebová A
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová B TJ Jiskra Králíky A
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Svitavy A Orel Orlice A
16 02. 03. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí D TJ Jiskra Litomyšl B
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Řetová A TTC Sedlec A
16 02. 03. 2013 13:30 KST Vysoké Mýto A TTC Ústí nad Orlicí C
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Vidlatá Seč A TJ Sokol Česká Třebová A
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Vidlatá Seč A TJ Svitavy A
17 16. 03. 2013 09:00 KST Vysoké Mýto A TJ Slovan Moravská Třebová B
17 16. 03. 2013 09:00 TTC Sedlec A TTC Ústí nad Orlicí C
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Jiskra Litomyšl B TJ Sokol Česká Třebová A
17 17. 03. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí D TJ Jiskra Králíky A
17 17. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Řetová A Orel Orlice A
18 16. 03. 2013 13:30 KST Vysoké Mýto A TJ Svitavy A
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Vidlatá Seč A TJ Slovan Moravská Třebová B
18 16. 03. 2013 13:30 TTC Sedlec A TJ Sokol Česká Třebová A
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Jiskra Litomyšl B TTC Ústí nad Orlicí C
18 17. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Řetová A TJ Jiskra Králíky A
18 17. 03. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí D Orel Orlice A
19 02. 12. 2012 09:00 TTC Ústí nad Orlicí D TJ Svitavy A
19 02. 12. 2012 09:00 TJ Sokol Řetová A TJ Slovan Moravská Třebová B
19 15. 12. 2012 09:00 TJ Jiskra Králíky A TTC Ústí nad Orlicí C
19 15. 12. 2012 09:00 Orel Orlice A TJ Sokol Česká Třebová A
19 15. 12. 2012 09:00 TJ Vidlatá Seč A TTC Sedlec A
19 15. 12. 2012 09:00 KST Vysoké Mýto A TJ Jiskra Litomyšl B
20 02. 12. 2012 13:30 TTC Ústí nad Orlicí D TJ Slovan Moravská Třebová B
20 02. 12. 2012 13:30 TJ Sokol Řetová A TJ Svitavy A
20 15. 12. 2012 13:30 Orel Orlice A TTC Ústí nad Orlicí C
20 15. 12. 2012 13:30 TJ Jiskra Králíky A TJ Sokol Česká Třebová A
20 15. 12. 2012 13:30 TJ Vidlatá Seč A TJ Jiskra Litomyšl B
20 15. 12. 2012 13:30 KST Vysoké Mýto A TTC Sedlec A
21 07. 04. 2013 09:00 TTC Sedlec A TJ Svitavy A
21 07. 04. 2013 09:00 TJ Jiskra Litomyšl B TJ Slovan Moravská Třebová B
21 06. 04. 2013 09:00 TJ Vidlatá Seč A TJ Jiskra Králíky A
21 06. 04. 2013 09:00 KST Vysoké Mýto A Orel Orlice A
21 15. 12. 2012 09:00 TTC Ústí nad Orlicí C TTC Ústí nad Orlicí D
21 15. 12. 2012 09:00 TJ Sokol Česká Třebová A TJ Sokol Řetová A
22 07. 04. 2013 13:30 TTC Sedlec A TJ Slovan Moravská Třebová B
22 07. 04. 2013 13:30 TJ Jiskra Litomyšl B TJ Svitavy A
22 06. 04. 2013 13:30 KST Vysoké Mýto A TJ Jiskra Králíky A
22 06. 04. 2013 13:30 TJ Vidlatá Seč A Orel Orlice A
22 15. 12. 2012 13:30 TJ Sokol Česká Třebová A TTC Ústí nad Orlicí D
22 15. 12. 2012 13:30 TTC Ústí nad Orlicí C TJ Sokol Řetová A

Los Krajský přebor A Muži 2012/13

Krajský přebor A
1 14. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Chrudim C TJ Sokol Chrast A
1 14. 10. 2012 09:00 KST Linea Chrudim D TTC Medovinka Hlinsko C
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Trojovice A TJ Jiskra Heřmanův Městec A
1 13. 10. 2012 09:00 TTC Medovinka Hlinsko B TTC Skuteč A
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice B TJ Lokomotiva Pardubice C
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Dolní Ředice A TJ Tesla Pardubice C
2 28. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Dolní Ředice A TTC Medovinka Hlinsko B
2 28. 10. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice C TTC Skuteč A
2 27. 10. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice B TJ Trojovice A
2 27. 10. 2012 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice C TJ Jiskra Heřmanův Městec A
2 27. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Chrudim C KST Linea Chrudim D
2 27. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Chrast A TTC Medovinka Hlinsko C
3 28. 10. 2012 13:30 TJ Sokol Dolní Ředice A TTC Skuteč A
3 28. 10. 2012 13:30 TJ Tesla Pardubice C TTC Medovinka Hlinsko B
3 27. 10. 2012 13:30 TJ Tesla Pardubice B TJ Jiskra Heřmanův Městec A
3 27. 10. 2012 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice C TJ Trojovice A
3 27. 10. 2012 13:30 TJ Sokol Chrudim C TTC Medovinka Hlinsko C
3 27. 10. 2012 13:30 TJ Sokol Chrast A KST Linea Chrudim D
4 11. 11. 2012 09:00 KST Linea Chrudim D TJ Sokol Dolní Ředice A
4 11. 11. 2012 09:00 TTC Medovinka Hlinsko C TJ Tesla Pardubice C
4 10. 11. 2012 09:00 TJ Trojovice A TJ Sokol Chrudim C
4 10. 11. 2012 09:00 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TJ Sokol Chrast A
4 10. 11. 2012 09:00 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Tesla Pardubice B
4 10. 11. 2012 09:00 TTC Skuteč A TJ Lokomotiva Pardubice C
5 11. 11. 2012 13:30 KST Linea Chrudim D TJ Tesla Pardubice C
5 11. 11. 2012 13:30 TTC Medovinka Hlinsko C TJ Sokol Dolní Ředice A
5 10. 11. 2012 13:30 TJ Trojovice A TJ Sokol Chrast A
5 10. 11. 2012 13:30 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TJ Sokol Chrudim C
5 10. 11. 2012 13:30 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Lokomotiva Pardubice C
5 10. 11. 2012 13:30 TTC Skuteč A TJ Tesla Pardubice B
6 25. 11. 2012 09:00 TJ Sokol Dolní Ředice A TJ Tesla Pardubice B
6 25. 11. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice C TJ Lokomotiva Pardubice C
6 24. 11. 2012 09:00 TJ Sokol Chrudim C TTC Medovinka Hlinsko B
6 24. 11. 2012 09:00 TJ Sokol Chrast A TTC Skuteč A
6 25. 11. 2012 09:00 KST Linea Chrudim D TJ Trojovice A
6 25. 11. 2012 09:00 TTC Medovinka Hlinsko C TJ Jiskra Heřmanův Městec A
7 25. 11. 2012 13:30 TJ Sokol Dolní Ředice A TJ Lokomotiva Pardubice C
7 25. 11. 2012 13:30 TJ Tesla Pardubice C TJ Tesla Pardubice B
7 24. 11. 2012 13:30 TJ Sokol Chrudim C TTC Skuteč A
7 24. 11. 2012 13:30 TJ Sokol Chrast A TTC Medovinka Hlinsko B
7 25. 11. 2012 13:30 KST Linea Chrudim D TJ Jiskra Heřmanův Městec A
7 25. 11. 2012 13:30 TTC Medovinka Hlinsko C TJ Trojovice A
8 08. 12. 2012 09:00 TJ Trojovice A TJ Sokol Dolní Ředice A
8 08. 12. 2012 09:00 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TJ Tesla Pardubice C
8 08. 12. 2012 09:00 TTC Medovinka Hlinsko B KST Linea Chrudim D
8 08. 12. 2012 09:00 TTC Skuteč A TTC Medovinka Hlinsko C
8 09. 12. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice B TJ Sokol Chrudim C
8 09. 12. 2012 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice C TJ Sokol Chrast A
9 08. 12. 2012 13:30 TJ Trojovice A TJ Tesla Pardubice C
9 08. 12. 2012 13:30 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TJ Sokol Dolní Ředice A
9 08. 12. 2012 13:30 TTC Medovinka Hlinsko B TTC Medovinka Hlinsko C
9 08. 12. 2012 13:30 TTC Skuteč A KST Linea Chrudim D
9 09. 12. 2012 13:30 TJ Tesla Pardubice B TJ Sokol Chrast A
9 09. 12. 2012 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice C TJ Sokol Chrudim C
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim C TJ Sokol Dolní Ředice A
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Sokol Chrast A TJ Tesla Pardubice C
10 06. 01. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice B KST Linea Chrudim D
10 06. 01. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice C TTC Medovinka Hlinsko C
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Trojovice A TTC Medovinka Hlinsko B
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TTC Skuteč A
11 05. 01. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim C TJ Tesla Pardubice C
11 05. 01. 2013 13:30 TJ Sokol Chrast A TJ Sokol Dolní Ředice A
11 06. 01. 2013 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice C KST Linea Chrudim D
11 06. 01. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice B TTC Medovinka Hlinsko C
11 05. 01. 2013 13:30 TJ Trojovice A TTC Skuteč A
11 05. 01. 2013 13:30 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TTC Medovinka Hlinsko B
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Sokol Chrast A TJ Sokol Chrudim C
12 19. 01. 2013 09:00 TTC Medovinka Hlinsko C KST Linea Chrudim D
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TJ Trojovice A
12 19. 01. 2013 09:00 TTC Skuteč A TTC Medovinka Hlinsko B
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice C TJ Tesla Pardubice B
12 19. 01. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice C TJ Sokol Dolní Ředice A
13 16. 02. 2013 09:00 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Sokol Dolní Ředice A
13 16. 02. 2013 09:00 TTC Skuteč A TJ Tesla Pardubice C
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Trojovice A TJ Tesla Pardubice B
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TJ Lokomotiva Pardubice C
13 17. 02. 2013 09:00 KST Linea Chrudim D TJ Sokol Chrudim C
13 17. 02. 2013 09:00 TTC Medovinka Hlinsko C TJ Sokol Chrast A
14 16. 02. 2013 13:30 TTC Skuteč A TJ Sokol Dolní Ředice A
14 16. 02. 2013 13:30 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Tesla Pardubice C
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TJ Tesla Pardubice B
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Trojovice A TJ Lokomotiva Pardubice C
14 17. 02. 2013 13:30 TTC Medovinka Hlinsko C TJ Sokol Chrudim C
14 17. 02. 2013 13:30 KST Linea Chrudim D TJ Sokol Chrast A
15 03. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Dolní Ředice A KST Linea Chrudim D
15 03. 03. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice C TTC Medovinka Hlinsko C
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim C TJ Trojovice A
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrast A TJ Jiskra Heřmanův Městec A
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice B TTC Medovinka Hlinsko B
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice C TTC Skuteč A
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice C KST Linea Chrudim D
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Dolní Ředice A TTC Medovinka Hlinsko C
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrast A TJ Trojovice A
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim C TJ Jiskra Heřmanův Městec A
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice C TTC Medovinka Hlinsko B
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice B TTC Skuteč A
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice B TJ Sokol Dolní Ředice A
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice C TJ Tesla Pardubice C
17 16. 03. 2013 09:00 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Sokol Chrudim C
17 16. 03. 2013 09:00 TTC Skuteč A TJ Sokol Chrast A
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Trojovice A KST Linea Chrudim D
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TTC Medovinka Hlinsko C
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice C TJ Sokol Dolní Ředice A
18 01. 12. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice B TJ Tesla Pardubice C
18 16. 03. 2013 13:30 TTC Skuteč A TJ Sokol Chrudim C
18 16. 03. 2013 13:30 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Sokol Chrast A
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Jiskra Heřmanův Městec A KST Linea Chrudim D
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Trojovice A TTC Medovinka Hlinsko C
19 01. 12. 2012 09:00 TJ Sokol Dolní Ředice A TJ Trojovice A
19 01. 12. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice C TJ Jiskra Heřmanův Městec A
19 01. 12. 2012 08:00 KST Linea Chrudim D TTC Medovinka Hlinsko B
19 01. 12. 2012 08:00 TTC Medovinka Hlinsko C TTC Skuteč A
19 01. 12. 2012 08:00 TJ Sokol Chrudim C TJ Tesla Pardubice B
19 01. 12. 2012 08:00 TJ Sokol Chrast A TJ Lokomotiva Pardubice C
20 01. 12. 2012 13:30 TJ Tesla Pardubice C TJ Trojovice A
20 01. 12. 2012 13:30 TJ Sokol Dolní Ředice A TJ Jiskra Heřmanův Městec A
20 01. 12. 2012 09:00 TTC Medovinka Hlinsko C TTC Medovinka Hlinsko B
20 01. 12. 2012 12:00 KST Linea Chrudim D TTC Skuteč A
20 01. 12. 2012 12:00 TJ Sokol Chrast A TJ Tesla Pardubice B
20 01. 12. 2012 12:00 TJ Sokol Chrudim C TJ Lokomotiva Pardubice C
21 07. 04. 2013 09:00 TJ Sokol Dolní Ředice A TJ Sokol Chrudim C
21 07. 04. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice C TJ Sokol Chrast A
21 07. 04. 2013 09:00 KST Linea Chrudim D TJ Tesla Pardubice B
21 07. 04. 2013 09:00 TTC Medovinka Hlinsko C TJ Lokomotiva Pardubice C
21 06. 04. 2013 09:00 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Trojovice A
21 06. 04. 2013 09:00 TTC Skuteč A TJ Jiskra Heřmanův Městec A
22 07. 04. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice C TJ Sokol Chrudim C
22 07. 04. 2013 13:30 TJ Sokol Dolní Ředice A TJ Sokol Chrast A
22 07. 04. 2013 13:30 KST Linea Chrudim D TJ Lokomotiva Pardubice C
22 07. 04. 2013 13:30 TTC Medovinka Hlinsko C TJ Tesla Pardubice B
22 06. 04. 2013 13:30 TTC Skuteč A TJ Trojovice A
22 06. 04. 2013 13:30 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Jiskra Heřmanův Městec A

Los Divize Muži 2012/13

Divize
1 13. 10. 2012 09:00 KST Linea Chrudim A TJ Sokol Borová A
1 13. 10. 2012 13:30 KST Linea Chrudim B TJ Jiskra Holice B
1 13. 10. 2012 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B US Steinerová Choceň C
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Tesla Pardubice A
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Chrudim B KST Linea Chrudim C
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Slovan Moravská Třebová A
2 27. 10. 2012 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Lokomotiva Pardubice B
2 27. 10. 2012 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Tesla Pardubice A
2 28. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Chrudim B TTC Ústí nad Orlicí B
2 28. 10. 2012 09:00 KST Linea Chrudim C US Steinerová Choceň C
2 27. 10. 2012 09:00 KST Linea Chrudim A KST Linea Chrudim B
2 27. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Borová A TJ Jiskra Holice B
3 27. 10. 2012 13:30 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Tesla Pardubice A
3 27. 10. 2012 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Lokomotiva Pardubice B
3 28. 10. 2012 13:30 TJ Sokol Chrudim B US Steinerová Choceň C
3 28. 10. 2012 13:30 KST Linea Chrudim C TTC Ústí nad Orlicí B
3 27. 10. 2012 13:30 KST Linea Chrudim A TJ Jiskra Holice B
3 27. 10. 2012 13:30 TJ Sokol Borová A KST Linea Chrudim B
4 10. 11. 2012 09:00 KST Linea Chrudim B TJ Jiskra Litomyšl A
4 10. 11. 2012 09:00 TJ Jiskra Holice B TJ Slovan Moravská Třebová A
4 10. 11. 2012 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B KST Linea Chrudim A
4 10. 11. 2012 09:00 US Steinerová Choceň C TJ Sokol Borová A
4 10. 11. 2012 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Sokol Chrudim B
4 10. 11. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice A KST Linea Chrudim C
5 10. 11. 2012 13:30 KST Linea Chrudim B TJ Slovan Moravská Třebová A
5 10. 11. 2012 13:30 TJ Jiskra Holice B TJ Jiskra Litomyšl A
5 10. 11. 2012 13:30 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Sokol Borová A
5 10. 11. 2012 13:30 US Steinerová Choceň C KST Linea Chrudim A
5 10. 11. 2012 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice B KST Linea Chrudim C
5 10. 11. 2012 13:30 TJ Tesla Pardubice A TJ Sokol Chrudim B
6 24. 11. 2012 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Sokol Chrudim B
6 24. 11. 2012 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A KST Linea Chrudim C
6 24. 11. 2012 09:00 KST Linea Chrudim A TJ Lokomotiva Pardubice B
6 24. 11. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice A TJ Sokol Borová A
6 16. 12. 2012 09:00 KST Linea Chrudim B TTC Ústí nad Orlicí B
6 16. 12. 2012 09:00 TJ Jiskra Holice B US Steinerová Choceň C
7 24. 11. 2012 13:30 TJ Jiskra Litomyšl A KST Linea Chrudim C
7 24. 11. 2012 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Sokol Chrudim B
7 24. 11. 2012 13:30 KST Linea Chrudim A TJ Tesla Pardubice A
7 24. 11. 2012 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Sokol Borová A
7 16. 12. 2012 13:30 KST Linea Chrudim B US Steinerová Choceň C
7 16. 12. 2012 13:30 TJ Jiskra Holice B TTC Ústí nad Orlicí B
8 08. 12. 2012 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Jiskra Litomyšl A
8 08. 12. 2012 09:00 US Steinerová Choceň C TJ Slovan Moravská Třebová A
8 08. 12. 2012 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice B KST Linea Chrudim B
8 08. 12. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice A TJ Jiskra Holice B
8 08. 12. 2012 09:00 TJ Sokol Chrudim B KST Linea Chrudim A
8 08. 12. 2012 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Sokol Borová A
9 08. 12. 2012 13:30 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Slovan Moravská Třebová A
9 08. 12. 2012 13:30 US Steinerová Choceň C TJ Jiskra Litomyšl A
9 08. 12. 2012 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Jiskra Holice B
9 08. 12. 2012 13:30 TJ Tesla Pardubice A KST Linea Chrudim B
9 08. 12. 2012 13:30 TJ Sokol Chrudim B TJ Sokol Borová A
9 08. 12. 2012 13:30 KST Linea Chrudim C KST Linea Chrudim A
10 05. 01. 2013 09:00 KST Linea Chrudim A TJ Jiskra Litomyšl A
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Sokol Borová A TJ Slovan Moravská Třebová A
10 06. 01. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim B KST Linea Chrudim B
10 06. 01. 2013 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Jiskra Holice B
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice B TTC Ústí nad Orlicí B
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice A US Steinerová Choceň C
11 05. 01. 2013 13:30 KST Linea Chrudim A TJ Slovan Moravská Třebová A
11 05. 01. 2013 13:30 TJ Sokol Borová A TJ Jiskra Litomyšl A
11 06. 01. 2013 13:30 KST Linea Chrudim C KST Linea Chrudim B
11 06. 01. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim B TJ Jiskra Holice B
11 05. 01. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice A TTC Ústí nad Orlicí B
11 05. 01. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice B US Steinerová Choceň C
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Sokol Borová A KST Linea Chrudim A
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Jiskra Holice B KST Linea Chrudim B
12 19. 01. 2013 09:00 US Steinerová Choceň C TTC Ústí nad Orlicí B
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice A TJ Lokomotiva Pardubice B
12 19. 01. 2013 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Sokol Chrudim B
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Jiskra Litomyšl A
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Jiskra Litomyšl A
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice A TJ Slovan Moravská Třebová A
13 16. 02. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Sokol Chrudim B
13 16. 02. 2013 09:00 US Steinerová Choceň C KST Linea Chrudim C
13 07. 12. 2012 18:00 KST Linea Chrudim B KST Linea Chrudim A
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Jiskra Holice B TJ Sokol Borová A
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice A TJ Jiskra Litomyšl A
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Slovan Moravská Třebová A
14 16. 02. 2013 13:30 US Steinerová Choceň C TJ Sokol Chrudim B
14 16. 02. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí B KST Linea Chrudim C
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Jiskra Holice B KST Linea Chrudim A
14 16. 02. 2013 13:30 KST Linea Chrudim B TJ Sokol Borová A
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A KST Linea Chrudim B
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Jiskra Holice B
15 02. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim A TTC Ústí nad Orlicí B
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Borová A US Steinerová Choceň C
15 03. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim B TJ Lokomotiva Pardubice B
15 03. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Tesla Pardubice A
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová A KST Linea Chrudim B
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Jiskra Holice B
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Borová A TTC Ústí nad Orlicí B
16 02. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim A US Steinerová Choceň C
16 03. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim C TJ Lokomotiva Pardubice B
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim B TJ Tesla Pardubice A
17 17. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim B TJ Jiskra Litomyšl A
17 17. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Slovan Moravská Třebová A
17 16. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim A TJ Lokomotiva Pardubice B
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Borová A TJ Tesla Pardubice A
17 16. 03. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B KST Linea Chrudim B
17 16. 03. 2013 09:00 US Steinerová Choceň C TJ Jiskra Holice B
18 17. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim C TJ Jiskra Litomyšl A
18 17. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim B TJ Slovan Moravská Třebová A
18 16. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim A TJ Tesla Pardubice A
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Borová A TJ Lokomotiva Pardubice B
18 16. 03. 2013 13:30 US Steinerová Choceň C KST Linea Chrudim B
18 16. 03. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Jiskra Holice B
19 15. 12. 2012 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A TTC Ústí nad Orlicí B
19 15. 12. 2012 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A US Steinerová Choceň C
19 18. 11. 2012 09:00 KST Linea Chrudim B TJ Lokomotiva Pardubice B
19 18. 11. 2012 09:00 TJ Jiskra Holice B TJ Tesla Pardubice A
19 15. 12. 2012 09:00 KST Linea Chrudim A TJ Sokol Chrudim B
19 15. 12. 2012 09:00 TJ Sokol Borová A KST Linea Chrudim C
20 15. 12. 2012 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová A TTC Ústí nad Orlicí B
20 15. 12. 2012 13:30 TJ Jiskra Litomyšl A US Steinerová Choceň C
20 18. 11. 2002 13:30 TJ Jiskra Holice B TJ Lokomotiva Pardubice B
20 18. 11. 2012 13:30 KST Linea Chrudim B TJ Tesla Pardubice A
20 15. 12. 2012 13:30 TJ Sokol Borová A TJ Sokol Chrudim B
20 15. 12. 2012 13:30 KST Linea Chrudim A KST Linea Chrudim C
21 06. 04. 2013 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A KST Linea Chrudim A
21 06. 04. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Sokol Borová A
21 06. 04. 2013 09:00 KST Linea Chrudim B TJ Sokol Chrudim B
21 06. 04. 2013 09:00 TJ Jiskra Holice B KST Linea Chrudim C
21 06. 04. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Lokomotiva Pardubice B
21 06. 04. 2013 09:00 US Steinerová Choceň C TJ Tesla Pardubice A
22 06. 04. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová A KST Linea Chrudim A
22 06. 04. 2013 13:30 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Sokol Borová A
22 30. 11. 2012 18:00 KST Linea Chrudim B KST Linea Chrudim C
22 06. 04. 2013 13:30 TJ Jiskra Holice B TJ Sokol Chrudim B
22 06. 04. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Tesla Pardubice A
22 06. 04. 2013 13:30 US Steinerová Choceň C TJ Lokomotiva Pardubice B