Monthly Archives: Únor 2013

Zprávy STK – 13. a 14.kolo

Dobrý den,

chtěl bych znovu poděkovat družstvům, které dodržují pravidlo o zasílání výsledků ve formátu „Soutěž – kolo – Soupeři“ . Družstva, která toto opětovně nedodržela, žádám, aby si pravidlo prošla, od příštího kola budou nekorektně zaslané zápisy ohodnoceny pokutou.

Pár informací z jednotlivých soutěží :

V DM se v čele drží Borová po 2 vítězstvích venku.

V KS A poprvé v sezóně prohrála vedoucí Skuteč – doma s Teslou Pardubice.

V KS B dokonce 2x prohrála vedoucí Česká Třebová.

Všechna utkání proběhla bez komplikací.

Další řádné kolo se hraje v termínu 2. a 3.3.

DM příští zápasy, výsledky a tabulka :

15 02. 03. 2013 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A KST Linea Chrudim B
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Jiskra Holice B
15 02. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim A TTC Ústí nad Orlicí B
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Borová A US Steinerová Choceň C
15 03. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim B TJ Lokomotiva Pardubice B
15 03. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Tesla Pardubice A
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová A KST Linea Chrudim B
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Jiskra Holice B
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Borová A TTC Ústí nad Orlicí B
16 02. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim A US Steinerová Choceň C
16 03. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim C TJ Lokomotiva Pardubice B
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim B TJ Tesla Pardubice A


13 16. 02. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Jiskra Litomyšl A 4:10
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice A TJ Slovan Moravská Třebová A 9:9
13 16. 02. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Sokol Chrudim B 10:3
13 16. 02. 2013 09:00 US Steinerová Choceň C KST Linea Chrudim C 10:6
13 07. 12. 2012 18:00 KST Linea Chrudim B KST Linea Chrudim A 9:9
13 16. 02. 2013 13:30 TJ Jiskra Holice B TJ Sokol Borová A 5:10
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice A TJ Jiskra Litomyšl A 1:10
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Slovan Moravská Třebová A 10:4
14 16. 02. 2013 13:30 US Steinerová Choceň C TJ Sokol Chrudim B 10:7
14 16. 02. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí B KST Linea Chrudim C 10:4
14 16. 02. 2013 09:00 TJ Jiskra Holice B KST Linea Chrudim A 7:10
14 16. 02. 2013 09:00 KST Linea Chrudim B TJ Sokol Borová A

 

1. TJ Jiskra Litomyšl A 16 14 0 2 0 151:78 44
2. TJ Sokol Borová A 15 13 1 1 0 146:81 42
3. KST Linea Chrudim A 16 12 2 2 0 144:96 42
4. KST Linea Chrudim B 15 7 6 2 0 133:98 35
5. TJ Tesla Pardubice A 16 5 5 6 0 126:128 31
6. TTC Ústí nad Orlicí B 16 6 2 8 0 119:126 30
7. US Steinerová Choceň C 15 6 2 7 0 120:126 29
8. TJ Jiskra Holice B 16 4 4 8 0 119:141 28
9. TJ Slovan Moravská Třebová A 16 4 4 8 0 113:132 28
10. TJ Lokomotiva Pardubice B 16 4 2 10 0 100:136 26
11. TJ Sokol Chrudim B 16 4 1 11 0 110:142 25
12. KST Linea Chrudim C 17 1 1 15 0 70:167 20

KS A příští zápasy, výsledky a tabulka :

15 03. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Dolní Ředice A KST Linea Chrudim D
15 03. 03. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice C TTC Medovinka Hlinsko C
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim C TJ Trojovice A
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrast A TJ Jiskra Heřmanův Městec A
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice B TTC Medovinka Hlinsko B
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice C TTC Skuteč A
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice C KST Linea Chrudim D
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Dolní Ředice A TTC Medovinka Hlinsko C
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrast A TJ Trojovice A
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim C TJ Jiskra Heřmanův Městec A
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice C TTC Medovinka Hlinsko B
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice B TTC Skuteč A


13 16. 02. 2013 09:00 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Sokol Dolní Ředice A 0:10
13 16. 02. 2013 09:00 TTC Skuteč A TJ Tesla Pardubice C 8:10
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Trojovice A TJ Tesla Pardubice B 9:9
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TJ Lokomotiva Pardubice C 10:7
13 17. 02. 2013 09:00 KST Linea Chrudim D TJ Sokol Chrudim C 10:5
13 17. 02. 2013 09:00 TTC Medovinka Hlinsko C TJ Sokol Chrast A 4:10
14 16. 02. 2013 13:30 TTC Skuteč A TJ Sokol Dolní Ředice A 10:6
14 16. 02. 2013 13:30 TTC Medovinka Hlinsko B TJ Tesla Pardubice C 0:10
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TJ Tesla Pardubice B 9:9
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Trojovice A TJ Lokomotiva Pardubice C 10:4
14 17. 02. 2013 13:30 TTC Medovinka Hlinsko C TJ Sokol Chrudim C 4:10
14 17. 02. 2013 13:30 KST Linea Chrudim D TJ Sokol Chrast A 5:10

 

1. TTC Skuteč A 16 15 0 1 0 158:49 46
2. TJ Sokol Chrast A 16 12 2 2 0 152:98 42
3. TJ Tesla Pardubice C 16 10 2 4 0 143:103 38
4. TJ Trojovice A 16 10 2 4 0 141:115 38
5. TJ Tesla Pardubice B 16 8 5 3 0 141:101 37
6. TJ Lokomotiva Pardubice C 16 7 1 8 0 114:125 31
7. TJ Jiskra Heřmanův Městec A 16 7 1 8 0 126:131 31
8. TTC Medovinka Hlinsko C 16 5 1 10 0 104:135 27
9. TJ Sokol Chrudim C 16 4 1 11 0 99:138 25
10. TJ Sokol Dolní Ředice A 16 4 1 11 0 99:131 25
11. KST Linea Chrudim D 16 3 2 11 0 91:147 24
12. TTC Medovinka Hlinsko B 16 1 2 13 0 61:156 20

KS B příští zápasy, výsledky a tabulka :

15 03. 03. 2013 09:00 TJ Svitavy A TJ Jiskra Králíky A
15 03. 03. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová B Orel Orlice A
15 02. 03. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí D TTC Sedlec A
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Řetová A TJ Jiskra Litomyšl B
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Vidlatá Seč A TTC Ústí nad Orlicí C
15 02. 03. 2013 09:00 KST Vysoké Mýto A TJ Sokol Česká Třebová A
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová B TJ Jiskra Králíky A
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Svitavy A Orel Orlice A
16 02. 03. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí D TJ Jiskra Litomyšl B
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Řetová A TTC Sedlec A
16 02. 03. 2013 13:30 KST Vysoké Mýto A TTC Ústí nad Orlicí C
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Vidlatá Seč A TJ Sokol Česká Třebová A


13 16. 02. 2013 09:00 TJ Svitavy A TTC Ústí nad Orlicí C 10:3
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová B TJ Sokol Česká Třebová A 10:8
13 17. 02. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí D TJ Vidlatá Seč A 10:5
13 17. 02. 2013 09:00 TJ Sokol Řetová A KST Vysoké Mýto A 10:5
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Jiskra Králíky A TTC Sedlec A 9:9
13 16. 02. 2013 09:00 Orel Orlice A TJ Jiskra Litomyšl B 9:9
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Svitavy A TJ Sokol Česká Třebová A 10:5
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová B TTC Ústí nad Orlicí C 10:4
14 17. 02. 2013 13:30 TJ Sokol Řetová A TJ Vidlatá Seč A 8:10
14 17. 02. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí D KST Vysoké Mýto A 9:9
14 16. 02. 2013 13:30 Orel Orlice A TTC Sedlec A 9:9
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Jiskra Králíky A TJ Jiskra Litomyšl B 10:5

 

1. TJ Sokol Česká Třebová A 16 13 1 2 0 152:49 43
2. TTC Sedlec A 16 8 6 2 0 139:112 38
3. TJ Svitavy A 16 9 1 6 0 122:116 35
4. TJ Jiskra Králíky A 16 7 4 5 0 128:121 34
5. TJ Slovan Moravská Třebová B 16 9 0 7 0 127:119 34
6. Orel Orlice A 16 6 3 7 0 122:127 31
7. TJ Jiskra Litomyšl B 16 5 4 7 0 126:138 30
8. KST Vysoké Mýto A 16 4 5 7 0 123:132 29
9. TJ Vidlatá Seč A 16 6 1 9 0 110:143 29
10. TJ Sokol Řetová A 16 6 1 9 0 117:131 29
11. TTC Ústí nad Orlicí D 16 5 1 10 0 101:137 27
12. TTC Ústí nad Orlicí C 16 4 1 11 0 100:142 25

 

 

Nominace STK Pardubického kraje na přebory ČR

Muži nominace :
David Marek      – TJ Sokol Borová
Čopian Ondřej  – US Steinerová Choceň
Táborský Jiří     – TJ Jiskra Holice
Šindelář Pavel  – TJ Sokol Chrudim

Muži možní náhradníci :
Merta Jakub – US Steinerová Choceň
Mádlo Martin – TJ Jiskra Holice
Křepelka Tomáš – TJ Jiskra Litomyšl
Rohlík Jan – TJ Sokol Chrudim

Ženy nominace :
Dočkalová Kateřina – Lokomotiva Pardubice
Fišerová Kateřina – KST Linea Chrudim
Cyranyová Lucie – TTC Ústí nad Orlicí
Částková Barbora – TTC Ústí nad Orlicí
Částková Eliška. – TTC Ústí nad Orlicí

Ženy možné náhradnice :
Budinská Jana – KST Linea Chrudim
Bezdíčková Lenka – TTC Ústí nad Orlicí
Jiráňová Alena – Lokomotiva Pardubice