Monthly Archives: Leden 2013

Zprávy STK – 12.kolo

Dobrý den,

od tohoto kola budou zprávy STK vydávány již pouze zde ve formě nových příspěvků na stpk.cz. Všichni současní odběratelé zpráv byli zařazeni do seznamu odběratelů novinek z tohoto webu, tudíž vždy když přibude nový příspěvek, ať již ze soutěží mužů nebo mládeže, bude informováni na email.  V případě, že budete chtít toto informování zrušit, prosím napište nám.

Chtěl bych poděkovat družstvům, které již od tohoto kola dodržují pravidlo o zasílání výsledků ve formátu „Soutěž – kolo – Soupeři“ – přesný návod je uveden v předchozím příspěvku na tomto webu. Družstva, která toto nyní nedodržela, žádám, aby si pravidlo prošla a příští kolo již nebylo nutno je upomínat.

Další řádné kolo se hraje až 16. A 17.2. – pouze v DM je dohráváno několik utkání dne 9.2.

6 09. 02. 2013 09:00 KST Linea Chrudim B TTC Ústí nad Orlicí B
6 09. 02. 2013 09:00 TJ Jiskra Holice B US Steinerová Choceň C
7 09. 02. 2013 13:30 KST Linea Chrudim B US Steinerová Choceň C
7 09. 02. 2013 13:30 TJ Jiskra Holice B TTC Ústí nad Orlicí B

 

Dne 2.2. se konají krajské přebory v Libchavách – pořadatelem je Ústí nad Orlicí, propozice jsou vloženy na stpk.cz. účastníkům přeji hodně zdaru.

DM

12 19. 01. 2013 09:00 TJ Sokol Borová A KST Linea Chrudim A 10:3
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Jiskra Holice B KST Linea Chrudim B 9:9
12 19. 01. 2013 09:00 US Steinerová Choceň C TTC Ústí nad Orlicí B
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice A TJ Lokomotiva Pardubice B 6:10
12 19. 01. 2013 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Sokol Chrudim B
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Jiskra Litomyšl A 4:10

 

1. TJ Sokol Borová A 14 12 1 1 0 136:76 39
2. KST Linea Chrudim A 15 11 2 2 0 134:89 39
3. TJ Jiskra Litomyšl A 14 12 0 2 0 131:73 38
4. KST Linea Chrudim B 14 7 5 2 0 124:89 33
5. TJ Tesla Pardubice A 14 5 4 5 0 116:109 28
6. TJ Slovan Moravská Třebová A 14 4 3 7 0 100:113 25
7. TJ Jiskra Holice B 12 3 4 5 0 93:103 22
8. TJ Lokomotiva Pardubice B 14 3 2 9 0 86:122 22
9. TJ Sokol Chrudim B 13 3 1 9 0 90:119 20
10. US Steinerová Choceň C 11 3 2 6 0 82:97 19
11. TTC Ústí nad Orlicí B 11 3 1 7 0 74:96 18
12. KST Linea Chrudim C 14 1 1 12 0 57:137 17

 

KS A

12 19. 01. 2013 09:00 TJ Sokol Chrast A TJ Sokol Chrudim C 10:4
12 19. 01. 2013 09:00 TTC Medovinka Hlinsko C KST Linea Chrudim D 6:10
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Jiskra Heřmanův Městec A TJ Trojovice A 10:7
12 19. 01. 2013 09:00 TTC Skuteč A TTC Medovinka Hlinsko B 10:0
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice C TJ Tesla Pardubice B 1:10
12 19. 01. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice C TJ Sokol Dolní Ředice A 10:4

 

1. TTC Skuteč A 14 14 0 0 0 140:33 42
2. TJ Sokol Chrast A 14 10 2 2 0 132:89 36
3. TJ Trojovice A 14 9 1 4 0 122:102 33
4. TJ Tesla Pardubice B 14 8 3 3 0 123:83 33
5. TJ Tesla Pardubice C 14 7 3 4 0 122:96 31
6. TJ Lokomotiva Pardubice C 14 7 1 6 0 103:105 29
7. TJ Jiskra Heřmanův Městec A 14 6 1 7 0 108:114 27
8. TTC Medovinka Hlinsko C 14 5 1 8 0 96:115 25
9. TJ Sokol Chrudim C 14 3 1 10 0 84:124 21
10. TJ Sokol Dolní Ředice A 14 3 1 10 0 83:121 21
11. KST Linea Chrudim D 14 2 2 10 0 76:132 20
12. TTC Medovinka Hlinsko B 14 1 2 11 0 61:136 18

 

 KS B

12 19. 01. 2013 09:00 TJ Jiskra Litomyšl B TTC Sedlec A 9:9
12 19. 01. 2013 09:00 Orel Orlice A TJ Jiskra Králíky A 9:9
12 19. 01. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí D TJ Sokol Řetová A
12 19. 01. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí C TJ Sokol Česká Třebová A
12 19. 01. 2013 09:00 KST Vysoké Mýto A TJ Vidlatá Seč A
12 19. 01. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová B TJ Svitavy A 5:10

 

1. TJ Sokol Česká Třebová A 13 12 1 0 0 129:29 38
2. TTC Sedlec A 14 8 4 2 0 121:94 34
3. TJ Svitavy A 14 7 1 6 0 102:108 29
4. TJ Jiskra Králíky A 14 6 3 5 0 109:107 29
5. TJ Slovan Moravská Třebová B 14 7 0 7 0 107:107 28
6. TJ Jiskra Litomyšl B 14 5 3 6 0 112:119 27
7. Orel Orlice A 14 6 1 7 0 104:109 27
8. KST Vysoké Mýto A 13 4 3 6 0 100:104 24
9. TJ Vidlatá Seč A 13 5 0 8 0 86:116 23
10. TJ Sokol Řetová A 13 4 1 8 0 89:112 22
11. TTC Ústí nad Orlicí C 13 4 1 8 0 93:112 22
12. TTC Ústí nad Orlicí D 13 4 0 9 0 78:113 21

 

 

 

 

 

Směrnice 20.2 úprava

Upravena směrnice v rozpisu mistrovských soutěží 20.2

Dle bodu 20.2 rozpisu mistrovských soutěží 2012-13 je povinností pořadajícího družstva zajistit :

1. odeslání výsledků emailem – stk@stpk.cz, SMS výsledek na 777 748 050 je dobrovolný
2. zapsání výsledků víkendových utkání do REGISTRU
3. zaslání oskenovaného zápisu na email – preferovaný formát jpg

 

Formát zasílaného zápisu o utkání:
a. výsledky emailem budou zasílány na stk@stpk.cz, název emailu MUSÍ obsahovat Soutěž – kolo – Utkání
b. formát názvu přiloženého souboru je :  Soutěž – kolo – Utkání
Příklady:  DM – 10. – Linea A – Litomysl A, KS A – 11. – HermanuvMestec – HlinskoB, KS B …..
3. v okamžiku odeslání emailu musí být již zápis vložen v registru

 

Prosím o dodržování tohoto pravidla, zápisy zasílané ve formátu např. IMG001, vysledek1 apod. nebudou zpracovány.