Krajský svaz stolního tenisu PK

Los Divize Muži 2012/13

Divize
1 13. 10. 2012 09:00 KST Linea Chrudim A TJ Sokol Borová A
1 13. 10. 2012 13:30 KST Linea Chrudim B TJ Jiskra Holice B
1 13. 10. 2012 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B US Steinerová Choceň C
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Tesla Pardubice A
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Chrudim B KST Linea Chrudim C
1 13. 10. 2012 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Slovan Moravská Třebová A
2 27. 10. 2012 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Lokomotiva Pardubice B
2 27. 10. 2012 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Tesla Pardubice A
2 28. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Chrudim B TTC Ústí nad Orlicí B
2 28. 10. 2012 09:00 KST Linea Chrudim C US Steinerová Choceň C
2 27. 10. 2012 09:00 KST Linea Chrudim A KST Linea Chrudim B
2 27. 10. 2012 09:00 TJ Sokol Borová A TJ Jiskra Holice B
3 27. 10. 2012 13:30 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Tesla Pardubice A
3 27. 10. 2012 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Lokomotiva Pardubice B
3 28. 10. 2012 13:30 TJ Sokol Chrudim B US Steinerová Choceň C
3 28. 10. 2012 13:30 KST Linea Chrudim C TTC Ústí nad Orlicí B
3 27. 10. 2012 13:30 KST Linea Chrudim A TJ Jiskra Holice B
3 27. 10. 2012 13:30 TJ Sokol Borová A KST Linea Chrudim B
4 10. 11. 2012 09:00 KST Linea Chrudim B TJ Jiskra Litomyšl A
4 10. 11. 2012 09:00 TJ Jiskra Holice B TJ Slovan Moravská Třebová A
4 10. 11. 2012 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B KST Linea Chrudim A
4 10. 11. 2012 09:00 US Steinerová Choceň C TJ Sokol Borová A
4 10. 11. 2012 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Sokol Chrudim B
4 10. 11. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice A KST Linea Chrudim C
5 10. 11. 2012 13:30 KST Linea Chrudim B TJ Slovan Moravská Třebová A
5 10. 11. 2012 13:30 TJ Jiskra Holice B TJ Jiskra Litomyšl A
5 10. 11. 2012 13:30 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Sokol Borová A
5 10. 11. 2012 13:30 US Steinerová Choceň C KST Linea Chrudim A
5 10. 11. 2012 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice B KST Linea Chrudim C
5 10. 11. 2012 13:30 TJ Tesla Pardubice A TJ Sokol Chrudim B
6 24. 11. 2012 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Sokol Chrudim B
6 24. 11. 2012 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A KST Linea Chrudim C
6 24. 11. 2012 09:00 KST Linea Chrudim A TJ Lokomotiva Pardubice B
6 24. 11. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice A TJ Sokol Borová A
6 16. 12. 2012 09:00 KST Linea Chrudim B TTC Ústí nad Orlicí B
6 16. 12. 2012 09:00 TJ Jiskra Holice B US Steinerová Choceň C
7 24. 11. 2012 13:30 TJ Jiskra Litomyšl A KST Linea Chrudim C
7 24. 11. 2012 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Sokol Chrudim B
7 24. 11. 2012 13:30 KST Linea Chrudim A TJ Tesla Pardubice A
7 24. 11. 2012 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Sokol Borová A
7 16. 12. 2012 13:30 KST Linea Chrudim B US Steinerová Choceň C
7 16. 12. 2012 13:30 TJ Jiskra Holice B TTC Ústí nad Orlicí B
8 08. 12. 2012 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Jiskra Litomyšl A
8 08. 12. 2012 09:00 US Steinerová Choceň C TJ Slovan Moravská Třebová A
8 08. 12. 2012 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice B KST Linea Chrudim B
8 08. 12. 2012 09:00 TJ Tesla Pardubice A TJ Jiskra Holice B
8 08. 12. 2012 09:00 TJ Sokol Chrudim B KST Linea Chrudim A
8 08. 12. 2012 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Sokol Borová A
9 08. 12. 2012 13:30 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Slovan Moravská Třebová A
9 08. 12. 2012 13:30 US Steinerová Choceň C TJ Jiskra Litomyšl A
9 08. 12. 2012 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Jiskra Holice B
9 08. 12. 2012 13:30 TJ Tesla Pardubice A KST Linea Chrudim B
9 08. 12. 2012 13:30 TJ Sokol Chrudim B TJ Sokol Borová A
9 08. 12. 2012 13:30 KST Linea Chrudim C KST Linea Chrudim A
10 05. 01. 2013 09:00 KST Linea Chrudim A TJ Jiskra Litomyšl A
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Sokol Borová A TJ Slovan Moravská Třebová A
10 06. 01. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim B KST Linea Chrudim B
10 06. 01. 2013 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Jiskra Holice B
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice B TTC Ústí nad Orlicí B
10 05. 01. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice A US Steinerová Choceň C
11 05. 01. 2013 13:30 KST Linea Chrudim A TJ Slovan Moravská Třebová A
11 05. 01. 2013 13:30 TJ Sokol Borová A TJ Jiskra Litomyšl A
11 06. 01. 2013 13:30 KST Linea Chrudim C KST Linea Chrudim B
11 06. 01. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim B TJ Jiskra Holice B
11 05. 01. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice A TTC Ústí nad Orlicí B
11 05. 01. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice B US Steinerová Choceň C
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Sokol Borová A KST Linea Chrudim A
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Jiskra Holice B KST Linea Chrudim B
12 19. 01. 2013 09:00 US Steinerová Choceň C TTC Ústí nad Orlicí B
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice A TJ Lokomotiva Pardubice B
12 19. 01. 2013 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Sokol Chrudim B
12 19. 01. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Jiskra Litomyšl A
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Jiskra Litomyšl A
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Tesla Pardubice A TJ Slovan Moravská Třebová A
13 16. 02. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Sokol Chrudim B
13 16. 02. 2013 09:00 US Steinerová Choceň C KST Linea Chrudim C
13 07. 12. 2012 18:00 KST Linea Chrudim B KST Linea Chrudim A
13 16. 02. 2013 09:00 TJ Jiskra Holice B TJ Sokol Borová A
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Tesla Pardubice A TJ Jiskra Litomyšl A
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Lokomotiva Pardubice B TJ Slovan Moravská Třebová A
14 16. 02. 2013 13:30 US Steinerová Choceň C TJ Sokol Chrudim B
14 16. 02. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí B KST Linea Chrudim C
14 16. 02. 2013 13:30 TJ Jiskra Holice B KST Linea Chrudim A
14 16. 02. 2013 13:30 KST Linea Chrudim B TJ Sokol Borová A
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A KST Linea Chrudim B
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Jiskra Holice B
15 02. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim A TTC Ústí nad Orlicí B
15 02. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Borová A US Steinerová Choceň C
15 03. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim B TJ Lokomotiva Pardubice B
15 03. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Tesla Pardubice A
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová A KST Linea Chrudim B
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Jiskra Holice B
16 02. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Borová A TTC Ústí nad Orlicí B
16 02. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim A US Steinerová Choceň C
16 03. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim C TJ Lokomotiva Pardubice B
16 03. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim B TJ Tesla Pardubice A
17 17. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Chrudim B TJ Jiskra Litomyšl A
17 17. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim C TJ Slovan Moravská Třebová A
17 16. 03. 2013 09:00 KST Linea Chrudim A TJ Lokomotiva Pardubice B
17 16. 03. 2013 09:00 TJ Sokol Borová A TJ Tesla Pardubice A
17 16. 03. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B KST Linea Chrudim B
17 16. 03. 2013 09:00 US Steinerová Choceň C TJ Jiskra Holice B
18 17. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim C TJ Jiskra Litomyšl A
18 17. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Chrudim B TJ Slovan Moravská Třebová A
18 16. 03. 2013 13:30 KST Linea Chrudim A TJ Tesla Pardubice A
18 16. 03. 2013 13:30 TJ Sokol Borová A TJ Lokomotiva Pardubice B
18 16. 03. 2013 13:30 US Steinerová Choceň C KST Linea Chrudim B
18 16. 03. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Jiskra Holice B
19 15. 12. 2012 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A TTC Ústí nad Orlicí B
19 15. 12. 2012 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A US Steinerová Choceň C
19 18. 11. 2012 09:00 KST Linea Chrudim B TJ Lokomotiva Pardubice B
19 18. 11. 2012 09:00 TJ Jiskra Holice B TJ Tesla Pardubice A
19 15. 12. 2012 09:00 KST Linea Chrudim A TJ Sokol Chrudim B
19 15. 12. 2012 09:00 TJ Sokol Borová A KST Linea Chrudim C
20 15. 12. 2012 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová A TTC Ústí nad Orlicí B
20 15. 12. 2012 13:30 TJ Jiskra Litomyšl A US Steinerová Choceň C
20 18. 11. 2002 13:30 TJ Jiskra Holice B TJ Lokomotiva Pardubice B
20 18. 11. 2012 13:30 KST Linea Chrudim B TJ Tesla Pardubice A
20 15. 12. 2012 13:30 TJ Sokol Borová A TJ Sokol Chrudim B
20 15. 12. 2012 13:30 KST Linea Chrudim A KST Linea Chrudim C
21 06. 04. 2013 09:00 TJ Jiskra Litomyšl A KST Linea Chrudim A
21 06. 04. 2013 09:00 TJ Slovan Moravská Třebová A TJ Sokol Borová A
21 06. 04. 2013 09:00 KST Linea Chrudim B TJ Sokol Chrudim B
21 06. 04. 2013 09:00 TJ Jiskra Holice B KST Linea Chrudim C
21 06. 04. 2013 09:00 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Lokomotiva Pardubice B
21 06. 04. 2013 09:00 US Steinerová Choceň C TJ Tesla Pardubice A
22 06. 04. 2013 13:30 TJ Slovan Moravská Třebová A KST Linea Chrudim A
22 06. 04. 2013 13:30 TJ Jiskra Litomyšl A TJ Sokol Borová A
22 30. 11. 2012 18:00 KST Linea Chrudim B KST Linea Chrudim C
22 06. 04. 2013 13:30 TJ Jiskra Holice B TJ Sokol Chrudim B
22 06. 04. 2013 13:30 TTC Ústí nad Orlicí B TJ Tesla Pardubice A
22 06. 04. 2013 13:30 US Steinerová Choceň C TJ Lokomotiva Pardubice B