Sezóna 2012/13

1 2 3 6

Zprávy STK 13. a 14.kolo

Informace z jednotlivých soutěží :

V DM je v čele suverenní Ústí A , boj o záchranu však bude hodně napínavý, když Skuteč již má ztrátu, ale družstva od 6. do 11.místa jsou v rozmezí 4 bodů.

Výsledky 13. kola DM     Výsledky 14. kola DM     Aktuální tabulka DM

V KS A proběhl šlágr 2.poloviny sotěže Sokol Chrudim B vs. Heřmanův Městec, po vítězství Sokola Chrudim se zdá, že si Sokol již v klidu pohlídá postup, soutěž uzavírají Rosice a Chrast a jejich ztráta na pozice zajišťující záchranu začíná být dosti významná.

Výsledky 13. kola KS A    Výsledky 14. kola KS A    Aktuální tabulka KS A

V KS B je ve vedení Borová B, tabulku uzavírá Choceň D, s pouhými dvěmi remízami.

Výsledky 13. kola KS B    Výsledky 14. kola KS B    Aktuální tabulka KS B

Všechna utkání proběhla bez komplikací. Další kola se hrají až v březnu – 15. a 16.kolo se hraje v termínu 1. – 2.3. Termín je posunut z důvodu konání krajských přeborů.

Následující utkání DM         Následující utkání KS A       Následující utkání KS B

 

Pokuty udělěné STK :

Bez pokut.

Přeložení utkání 13. a 14 kola se souhlasem STK :

Na základě žádosti družstev Holice B a Holice C, STK odsouhlasilo změny termínů utkání těchto družstev po vzájemné dohodě všech zúčastněných soupeřů. Všechna utkání budou odehrána před sehráním 15.kola, nejpozději v termínu 28.2.

Upozorňujeme družstva, že v případě žádosti o změnu termínu, je nutné postupovat dle bodu 18 rozpisu soutěží umístěného na stpk.cz. V případě, že nebude podle tohoto bodu postupováno, nebudou změny termínu STK projednávány ani schváleny.

Závěrem bych Vás chtěl informovat o konání krajských přeborů v termínu 15.2.2014 v Holicích – propozice najdete v sekci Krajské přebory na stpk.cz. Kvóta postujících na MČR pro PK jsou 4 nejlepší a musí být přihlášeni do 18.2.

Jan Volhejn
==========
KSST PK

Zprávy STK 6. a 7.kolo

Informace z jednotlivých soutěží :

V DM se v čele je suverenní Ústí A šesti bodovým náskokem, soutěž uzavírá družstvo Moravské Třebové a na poslední příčku se propadla Linea A.

Výsledky 6. kola DM     Výsledky 7. kola DM     Aktuální tabulka DM

V KS A se po odehrané třetině soutěže je soutěž v čele stále vyrovnaná, vede Sokol Chrudim B díky předehranému utkání,  soutěž stále uzavírá Chrast, která jasně zvítězila na Tesle C .

Výsledky 6. kola KS A    Výsledky 7. kola KS A    Aktuální tabulka KS A

V KS B je ve vedení i přes porážku Litomyšl-Sedlec B , tabulku uzavírá s jedinou remízou Choceň D, která zatím ještě nevyhrála.

Výsledky 6. kola KS B    Výsledky 7. kola KS B    Aktuální tabulka KS B

Všechna utkání proběhla bez komplikací. Další – 8. a 9. kolo se hraje v termínu v sobotu 30.11 a v neděli 1.12..

Následující utkání DM         Následující utkání KS A       Následující utkání KS B

 

Pokuty udělěné STK :

Bez pokut.

 

Jan Volhejn
==========
KSST PK

Zprávy STK po skončení Play Off a Play Out

Informace z jednotlivých soutěží :

V DM zvítězila do Borová a získala právo postupu do III.ligy, když ve 2 domácích zápasech porazila Lineu A 9:5 a 9:8. Jedním z klíčových důvodů bylo vážně zranění Petra Steinera během první sobotní dvouhry. Petr je již po operaci achilovy šlachy a přejeme mu úspěšné uzdravení.

V play out je rozhodnuto o posledním sestupujícím, je jím Sokol Chrudim B, který ve třech utkáních podlehl Moravské Třebové, která se tímto zachránila v soutěži i pro příští rok.

Z KSA postoupila Skuteč, když ve 2 zápasech porazila Teslu Pardubice B.

V play out se vzhledem k vývoji v DM již rozhodovalo pouze o pořadí na 9. a 10 místě, kde  se na 9.místě umístil Sokol Chrudim C a na 10.místě Hlinsko C. Oba týmy však sestupují do okresního přeboru.

Z KSB postoupila do finále Česká Třebová, když ve 3 zápasech porazila Sedlec.

V play out se díky situaci v DM zachránily Králíky.

Upozornění STK :

Dne 6.5. končí termín pro zaslání hodnocení sezóny jednotlivými oddíly. Nedodržení termínu bude ohodnoceno dle soutěžního řádu. V tuto chvíli STK obdrželo hodnocení od poloviny všech oddílů.

Komplet výsledky jsou uvedeny na STISu.

Výsledky Play Off a Play Out krajských soutěží

DM Play Off : Linea B – Borová  9:8
DM Play Out : Moravská Třebová A – Sokol Chrudim B  9:6
KS A Play Off : TTC Skuteč A – Tesla Pardubice B  9:6
KS A Play Out : Hlinsko C – Sokol Chrudim C  9:1
KS B Play Off : Sokol Česká Třebová A – TTC Sedlec A  9:4
KS B Play Out : TJ Vidlatá Seč A – TTC Ústí nad Orlicí D  zrušeno

 

Další zápasy :

4.5. v 9.00 – 2.kolo(finále) – 2.zápas – vše od 9.00, pokud není uvedeno jinak

DM Play Off : Borová – Linea B (9.00 herna Borová)

DM Play Out : Sokol Chrudim B – Moravská Třebová A

KS A Play Off : Tesla Pardubice B – TTC Skuteč A

KS A Play Out : Sokol Chrudim C – Hlinsko C  (13.00 herna Sokol Chrudim)

KS B Play Off : TTC Sedlec A – Sokol Česká Třebová A

KS B Play Out : TTC Ústí nad Orlicí D – TJ Vidlatá Seč A

 

5.5. v 9.00 – 2.kolo(finále) – případný 3.zápas – vše od 9.00, pokud není uvedeno jinak

DM Play Off : Borová – Linea B

DM Play Out : Moravská Třebová A – Sokol Chrudim B

KS A Play Off : TTC Skuteč A – Tesla Pardubice B

KS A Play Out : Sokol Chrudim C – Hlinsko C

KS B Play Off : Sokol Česká Třebová A – TTC Sedlec A

KS B Play Out : TJ Vidlatá Seč A – TTC Ústí nad Orlicí D

 

Komplet rozlosování Play Off a Play Out je uvedeno na STISu.

Termíny a herny play off a play out – změny

27.4. v 9.00 – 2.kolo(finále) – 1.zápas – vše od 9.00, pokud není uvedeno jinak

DM Play Off : Linea B – Borová (9.00 herna Linea Chrudim)

DM Play Out : Moravská Třebová A – Sokol Chrudim B

KS A Play Off : TTC Skuteč A – Tesla Pardubice B

KS A Play Out : Hlinsko C – Sokol Chrudim C (9.00 herna Hlinsko)

KS B Play Off : Sokol Česká Třebová A – TTC Sedlec A

KS B Play Out : TJ Vidlatá Seč A – TTC Ústí nad Orlicí D

 

4.5. v 9.00 – 2.kolo(finále) – 2.zápas – vše od 9.00, pokud není uvedeno jinak

DM Play Off : Borová – Linea B (9.00 herna Borová)

DM Play Out : Sokol Chrudim B – Moravská Třebová A

KS A Play Off : Tesla Pardubice B – TTC Skuteč A

KS A Play Out : Sokol Chrudim C – Hlinsko C  (13.00 herna Sokol Chrudim)

KS B Play Off : TTC Sedlec A – Sokol Česká Třebová A

KS B Play Out : TTC Ústí nad Orlicí D – TJ Vidlatá Seč A

 

5.5. v 9.00 – 2.kolo(finále) – případný 3.zápas – vše od 9.00, pokud není uvedeno jinak

DM Play Off : Borová – Linea B

DM Play Out : Moravská Třebová A – Sokol Chrudim B

KS A Play Off : TTC Skuteč A – Tesla Pardubice B

KS A Play Out : Sokol Chrudim C – Hlinsko C

KS B Play Off : Sokol Česká Třebová A – TTC Sedlec A

KS B Play Out : TJ Vidlatá Seč A – TTC Ústí nad Orlicí D

 

Komplet rozlosování Play Off a Play Out je uvedeno na STISu.

1 2 3 6